Jobskin®

Premium Yanık Bası Giysileri

Jobskin® Premium Yanık Bası Giysileri Özel hassas ve birebir basınç sağlamak üzere tasarlanmış kişiye özel ürünler en ince ayrıntısına ve rötüşuna kadar ayarlanmıştır.Bu,hipertrofik ve problemli skarlaşmayı kontrol ve tedavi edebilmek için gerekli görülen doğru basınç miktarının olgunlaşan yaraya uygulandığını garanti eder. Jobskin® Premium yanık bası giysileri, skar yönetiminde optimum sonuçlar sağlamak için,tıbben etkili olacak şekilde tasarlanmıştır.

Jopskin® Premium Yanık Bası Giysileri Etkinliği Uluslararası araştırma ve klinik gözlem yoluyla toplanan kanıt,doğru giyinme rejimi ile bası giysilerinin uygulanmasının problemli skarlaşmada anormal skar dokusunun büyümesinin kontrol edilmesinde yardımcı olmada başarılı olduğunu göstermiştir.

Jobskin® Premium  yanık bası giysileri; geliştirilmiş bir kozmetik görünüm,potansiyel kasılmanın azalması ve birey için en uygun estetik ve fonksiyonel netice ile sonuçlanan daha düz,daha yumuşak ve daha esnek skar elde edilmesine yardımcı olur.

Jobskin® devam eden araştırma ve ürün geliştirme,teknolojik ilerleme amacına bağlı olup kanıta dayalı uygulamaları desteklemektedir.
Cilt de travma sonrası skar iyileşmesi meydana gelir ve kolojen liflerinin sentezi ve uyumunda bir dengesizlik vardır. Kolojenin sonradan gelen birikmesi,şekil bozukluğuna neden olan,yumrulu,sert,yüksel tilmiş izlerin oluşumuyla sonuçlanır. Skarlaşma eklem yüzeyleri boyunca oluşu yorsa,eklem kontraktürleri nedeniyle fonk siyonel engelliliğe neden olabilir.

MÜKEMMEL ANATOMİK UYUM, KALİTE VE TECRÜBE

JOBSKİN® PREMİUM ÖZEL ÖLÇÜ SİLİKONLU YANIK BASI GİYSİLERİ

jobskinpage
servis-jobskin1

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

– Yüksek kaliteli yumuşak PowerNet Lycra® kumaştan üretilmiştir
– Hassas ve dereceli basınç ayarlarına sahiptir
– Mükemmel bir cilt toleransı sağlar
– Olağanüstü giysi bitiş detaylarına sahiptir
– Mükemmel dayanıklılık ve kumaş özelliklerine sahiptir
– Hareket alanını korur
– Hasta konforunu sağlayan yumuşak,düz örgülüdür
– Gelişmiş esneme kalitesi ile hızlı ve güvenli tedavi
– Tanıya göre uygun basıncı sağlamak için her ölçüm hesaplanarak, 20 ila 60 mmHg arasında basınç sağlanır.

ENDİKASYONLARI

Yanık,travma ve ameliyat sonrası nedenlerle  ortaya çıkan cilt hasarı komplikasyonlarının neden olduğu, hipertrofik skar ve keloidler dahil olmak üzere ve  bunlarla ilişkili ortaya çıkan kontraktürlerin profilaktik tedavisi  ve yönetimi.

servis-jobskin2

Kumaş Seçenekleri

kumas1
kumas2
kumas3
kumas4
kumas5
kumas6
kumas7
kumas8
kumas9
kumas10
kumas11
kumas12
kumas13

İplik Seçenekleri

iplik1
iplik2
iplik3
iplik4
iplik5
iplik6
iplik7
iplik8
iplik9
iplik10
iplik11
iplik12
iplik13
iplik14
iplik15